Kniha návštěv

Datum: 30.01.2013

Vložil: Romy (Italie)

Titulek: me uzdraveni ;) diky Sarko

Musim se podelit s mym pribehem,ve kterem Sarka hraje taky svou dulezitou roli...moc mi pomohla ackoliv jsem byla a jsem presvedcena,ze to je hlavne prace na sobe samych ale nekdy jsou situace,do kterych se v zivote dostaneme a nevime presne co je pro nas nejlepsi v dane chvili nebo stojime na miste a nevime co s tim...kdy potrebujeme dalsi osobu aby nam ukazala nebo dala nejake info vhodne pro nasi Dusi a tim padem nastartovala nase vnitrni sily......(kazdy to muze zvladnout,ale kazdy potrebuje jine "heslo"pro objeveni sveho silneho vnitrniho Ja...)
Ja jsem svou intuici objevila prave Sarku a jeji webove stranky....mela jsem cysty na vajecnicich,vedela jsem,ze to zvladnu sama se jich zbavit(uz 10 let se snazim na sobe spiritualne pracovat) a doktorka mi dala cas 4 mesice(nebot jsem si je vytvorila behem 4 mesicu,kdyz jsem si zpracovavala minule zivoty).....a tak jsem kontaktovala Sarku pres mail a nabidla mi sluzbu pres skype,napojeni se na nase Vyssi Ja (channeling)behem ktereho jsem nechavala stare zpracovane veci,ktere uz jsem nepotrebovala ale nejak jsem se jich nedokazala sama zbavit,navic mi doporucila bylinky,jaky druh pit a co jake jsou pro me vhodne potraviny a par osobnich rad....ktere jsem dodrzovala....
A prave pred tydnem jsem byla na kontrole a po cystach ani stopa.....Nadherna sodisfakce a potvrzeni,ze vse se da,kdyz se chce.....samozrejme je za tim i ma prace na sobe,ale nezapominam na lidicky jako Sarka,kteri dokazou pomoci ve spravny cas...proto naslouchejme sve intuici.....hodne stesti preju vsem lidickam ;))


Zpět na diskuzi