Reference

 

Milí přátelé,

děkuji vám za vaši přízeň a nádherná děkovná slova, emaily, sms. Jsem vděčná,že jsme se spolu setkali a vyřešili vaše problémy, trápení a určili váš životní směr. Jsem ráda,že na sobě dále pracujete a tím si vytváříte svůj život a rozvíjíte svůj potenciál.  Uvádím zde několik ohlasů od mých klientů :

 

Uzdravení z deprese,fóbie -stavy paniky,úzkosti....

Ahojky, děkuji za vše, hlavně za to, že jsem neskončil v rukách psychiatrů, kde by mě čekali antidepresiva, které by mě dali řádně na zadek. V Praze je strašně těžké sehnat někoho, kdo by pomohl jako ty, pokud by se objevil a náhodou to nebyl podvodník, tak by to bylo finančně strašně náročné. Ještě jednou mockrát děkuji a budu Tě s radostí doporučovat dál lidem, kteří strádají, potažmo potřebujou nalézt sami sebe... Jan X SmoG

 

Ahoj Šárko,

musím ti napsat,že se od úterý co jsem u tebe byla na terapii cítím úžasně. Jsem plna energie,radosti a spokojenosti. Děkuji ti ještě jednou za léčení a pomoc v mém životě. Hezký den. Sandra F. Ostrava

 

Ahoj Šárko,

děkuji ještě jednou Tobě a andělským bytostem za včerejší terapii.Cítím se dobře.Mám pocit,že jsem uzavřená a nikdo se tzv. nenapojuje.Děkuji přeji krásný den. Sandra F. Ostrava

 

Šárko, chtěla bych ti poděkovat. Děkuji. Díky tobě poznávám sma sebe a tím i ostatní lidi. Jsi pro mě jeden z nejvýznamnějších lidí v mém životě. Děkuji za to,kdo jsi. Dneska se cítím moc fajn po terapii a vím,co mám udělat. To se mi už dlouho nestalo. Děkuji a přeji sluníčkový den.

Petra K. Břeclav

 

Ahoj Šárinko.Velice moc děkuji.Napřed jsem ti chtěla napsat dlouhý email, jak je mě po všech stránkách dobře,ale dá se to shrnout do jedné důležité věty :

KONEČNĚ JSEM ZASE NAŠLA SVOJI DUŠI!!

Šárinko velké díky. Helena P. Brno

 

Tam kde končí doktor a psychiatr, začíná Šárka a její pomocníci. Maximálně doporučuji a děkuji za všechno. Konečně můžu zase po těch všech věcech normálně fungovat.

Jan  Z. Praha

 

Ahoj Šárinko,

dnes u tebe na terapii a léčení byla moje kamarádka Věruška J. a z celého srdce ti děkuji,byla nadšená a šťastná. je toho na ni v poslední době moc.Každému se snaží pomáhat.Jsem moc ráda,že jsem tě potkala,moc jsi nám všem pomohla-jsi světlo a anděl tady na Zemi.

Krásný den. Romana P. Napajedla

 

Ahojky Šárko,
 ještě jednou děkuji. Včerejší terapie a  setkání byly úžasné.
 Cítím se tak nějak zvláštně - jak na obláčku..., lehká, spokojená...
 a už si tak nějak přemýšlím - co mám dělat, abych urychlila svoji cestu

  ( bylinkářství u Jarušky )
 
 Měj se hezky,
 zdraví Jarmila M. Zlín

 

Paní Milada H. Hodonín– psychické problémy, deprese, strach a úzkosti

Ahoj,daří se mi celkem fajn až na občasné projevy slabších úzkostí a silnější vedlejší  účinky po snížení dávky léků.

Ale zvládám to a pracuji s jednorožci a Pannou Marii hlavně-cítím,že jsou při mně a pomáhají mi, když je požádám.Děkuji,že jsi a že mi pomáháš najít cestu. Mám tě ráda a s láskou  Milada H.